Tektat Çiğköfte Bayilik

0

2004 yılında kurulan Tektat Çiğköfte, sektörde kaliteli, sağlıklı ve lezzetli çiğköfte üretimi yapmayı kendisine hedef belirlemiştir. %100 yerli gıda ürünleri kullanılarak yapılan Tektat Çiğköfte, özel üretim teknolojileri ile dikkat çekiyor.

Amacımız bu nefis lezzeti bayilerimiz aracılığı ile bütün Anadoluya yaymaktır. Ücretsiz çiğköfte bayiliği vermekteyiz.

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Tektat Çiğköfte bayilik konseptimiz fiyat dengesini korur. Sizi üzmeden en düşük bütçe ile en yüksek verimi almanızı sağlar.
Girişimcide Aranan Özellikler : Güleryüzlü, temiz ve işine sadık olmalıdır.
Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Önce telefonla görüşülür. Akabinde yüz yüze görüşülür. Yere bakılır. Olumlu olursa sözleşme yapılıp bir hafta içinde bayimiz satışa başlatılır.

 • Bayilik / Franchise Şartları: Çiğköfte bayisi olup avantajlarımızdan yararlanmak için çok fazla şartımız yok. Önemli olan müşterilerinize karşı güleryüzlü olmak. Hijyenik çalışmak.DÜKKAN ÖLÇÜSÜ
  Bir çiğköfte dükkanının olması gereken ortalama büyüklüğü 15 ile 40 metrekare arasında değişmektedir. Sizin de bu ölçülere uymanız gerekir. Ancak özel durumlarınız varsa bizimle bu konuyu görüşebilirsiniz.

  İŞYERİ KONUMU
  Merkezi yere yakınlık, konum ve işleklik müşteri potansiyeliniz açısından önem arzeder. Bu nedenle bu kritere dikkat etmeniz günlük satıl cironuzu etkileyecektir. Az kira vereyim ucuza dükkan bulayım anlayışı genellikle düşük cirolara yol açar. Bu nedenle dükkan yeri konusunun üzerinde önemle durmakta fayda vardır.

  KURUMSAL ANLAYIŞ
  Tektat Çiğköfte kurumsal bir firmadır. Bu nedenle bütün malzemelerin temini firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurumsal firma anlayışı gereğince Tektat Çiğköfte bayisine her türlü sarf malzemesini de temin eder.

  İNSANİ İLİŞKİLER
  Ticaretin insan ilişkilerine dayalı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle bayimizin mutlak suretle müşteri ilişkilerine önem vermesi, satışlarında dürüstlük, temizlik ve güleryüz presibinden vazgeçmemeleri temel şarttır.

  Bayi Site: www.tektatcigkofte.com

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla