Tatlises Çigkofte Adanada Hizmete Girdi

0

Adana’da işletmeciliğini Dr.Rıfat Güveli ve Dr.İbrahim Güzay’ınyaptığı, Tatlıses Çiğköfte Adana şubesi açıldı.

Turgut Özal Bulvaru İnci Evler sitesi altında açılan Tatlıses çiğköfte salonunun Adana Şube işletmecisi Dr.Rıfat Güveli Adanalılara Tatlıses çiğköfte markasını sunmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.

Dr.Güveli, “Tatlıses çiğköftenin Adana’da açılması ve böyle bir tesisi bizlere layık gören İbrahim Tatlıses’e teşekkür ederim dedi. Tatlıses çiğköftenin Türkiye’deki 165. şubesini hizmete açtıklarını, sağlıklı,hijyenik, el değmeden üretilmiş, içinde hiç bir katkı madde içermeyen bu lezzeti Adana halkının beğenisine sunmaktan gurur duyduklarını ifade etti.

Evlere servis ve kapıda ödeme imkanlarının olduğunu belirten Güveli, 211 01 22 nolu telefondan tüm Adanalıların kendilerini ulaşabileceklerini belirtti. Türkiye’deki tek Helal Sertifikalı çiğ köfte markasınında Tatlıses markası olduğunu dile getiren Dr.Güveli, Sayın İbrahim Tatlısesin fotoğraflarıyla dekore edilmiş şubelerini de tüm Adana halkının ve İbrahim Tatlıses hayranlarının beğenisine sundu. El değmeden hazırlanan çiğköftenin tüm malzemesi, ekmeği ve özel hazırlanan sosu tüm şubelerine kargo uçağı ile gönderiliyor” diye konuştu.

Dr. Güveli, “Bizde dünya markası haline gelen Tatlıses Çiğköfteyi Adanalılara sevdirmeye çalışacağız” dedi.Açılış kurdelesinin kesilişinin ardından davetlilere ve yaklaşık 2 bin kişiye çiğ köfte ikram edildi.
Kaynak: Haber01

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla