O Ses Çiğköfte Konya Açıldı

0

Ulaşbaba Caddesi Mevlana Kalkınma Ajansı karşısında hizmete açılan O SES Çiğköftenin açılışına çok sayıda davetlinin yanı sıra Konya İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, İl Genel Meclisi Üyesi Dursun Uysal ve Konya Minibüsçüler Odası Başkanı Muharrem Karabacak katıldı. Yapılan duanın ardından kurdele kesilerek davetlilere çiğköfte ikram edildi.

Açılış öncesi konuşma yapan Konya İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, Konya’mıza yeni işyerlerinin açılıyor olması bizleri memnun ediyor, Uysal ailesini yakından tanıyorum Meclis Üyemiz İş Adamı Dursun Uysal’ın oğlu Mustafa Uysal’ın işletmeciliğini yaptığı O SES Çiköfte’nin hayırlı olmasını diliyorum diye konuştu.

O SES çiğköfte’nin Konya işletmeciliğini yapan Mustafa Uysal açılışa katılan tüm davetlilerle tek tek ilgilendi. Konuşma yaparak O ses çiğköfte hakkında bilgi veren Uysal, ‘O SES Çiğköfteci Osman Usta’nın bayiliğini almadan önce araştırmalar yaptık, Osman Usta O SES firmasının da sahibidir. Kendimizin çok beğendiği O SES Çiğköftesini Konya’daki dostlarımıza da tattırdık. Çok beğenilen O SES Çiğköfte’nin bayiliğini almaya karar verdik dedi.

Uysal, ‘Merkezi ve üretimi İstanbul’da bulunan OSES Grup Gıda San ve Tic. Ltd. şti. 1993 yılında tek şubeyle çiğ köfte üretimine başlayarak, bugün onlarca şubesiyle Türkiye`nin çeşitli şehirlerinde hizmet vermektedir. Çeşitli baharatlar ve ceviz içi karışımıyla üretilen ürünümüz sektörün ilgi odağı haline gelmiştir. Ürünümüz etsiz ve %100 doğaldır. Ürünümüz hijyenik, sağlıklı, Avrupa standartlarında üretilmektedir. “ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi” ve “ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi” belgelerine sahiptir.’ diye konuştu.

O SES Çiğköfte çok beğenildi

O SES Çiğköfte’nin davetliler tarafından da çok beğenildiğini kaydeden Mustafa Uysal, ‘Alo paket servisimiz var, müşterilerimiz siparişlerini verebilirler, bu lezzeti Konyalıların tatmasını istiyorum tüm vatandaşlarımızı bu lezzeti tatmak için O SES’e bekliyorum diye sözlerine ekledi.

Konya İl Genel Meclisi Üyesi Dursun Uysal, oğlu Mustafa Uysal’ın açmış olduğu O SES Çiğköfte Konya’nın açılışına katılarak davetlilerle ilgilendi.

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla