Komagene Yurtdışındaki İlk Şubesini Açtı

0

Etsiz çiğ köfte zinciri Komagene Yurtdışı pazarında yerini almaya başladı.Çiğ Köfte sektöründe, marka kalitesini kanıtlamış Türkiye’nin En büyük etsiz çiğ köfte franchise’ı Komagene büyümeye ve Türkiye çapında 300’ü aşkın bayisi ile çiğ köfte tutkunlarına hizmet vermeye devam ediyor.

Türkiye’de yeni nesil fastfood olarak adlandırılan, etsiz çiğ köfte markası Komagene 2012 hedeflerini yurtdışı pazarında büyümek olarak belirlerdi. 2011 yılının son çeyreği itibariyle rotasını yurtdışı pazarına çeviren Komagene tüm dünyaya bu eşsiz lezzeti tattırmayı ve dünya çapında Franchise ve Master franchiselar vermeyi hedefliyordu ve bunu da başardı. Kendini geliştirme ve global iş dünyasına girme yolunda hızla ilerleyen Komagene 06 Nisan 2012 tarihi ile Hamburg’daki ilk şubesini açtı. Önümüzdeki günlerde de ikinci yurtdışı şubesini Viyana’da açmaya hazırlanan çiğköfte devi yurtdışı hedeflerini gerçekleştirmenin gururunu taşıyor.

Komagene genel müdürü Çetin Tekdemir, 2012-2013 yurtdışı hedeflerinin Almanya’da 100 Komagene şubesi açmak olduğunu açıklarken, çiğ köfte kültürünün Almanlar tarafından da beğeni gördüğünü, aynı zamanda yurtdışı tanıtımlarında diğer farklı kültürlere sahip etnik gruplarında ilgisini çektiğini belirtti. Ayrıca Tekdemir Yurtdışı etkinliklerinde aldıkları bu olumlu tepkilerden dolayı Türklerin yoğun olduğu yerler dışında Avrupa’nın tüm ülkelerine bayilik vermeyi hedeflediklerini açıkladı. “Küçük yatırım büyük kâr” sloganıyla yola çıkan firma franchiserlarına 20.000$ – 30.000$ arasında bir yatırımla, hem yeni nesil bir fastfood zincirine sahip olma, hem de her noktada %100 kâr elde etme fırsatı sunuyor.

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla