Hacıalioğlu Çiğ Köfte Bayilik Şartları

0

Hacıalioğlu Çiğ Köfte 1999 yılında kurulmuş bir CANBEY kuruluşudur. Firmamız 3 şirketi, 100’ün üzerinde çalışanı, 2 yurtdışı ofisi ve onlarca iş ortağı ile Gıda sektörünün yanında; Bilişim, Telekomünikasyon, Otomotiv, Dış Ticaret, Pazarlama, İnşaat, Lojistik gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.
Firmamız bugüne kadar 5.000’den fazla kurumsal müşteriye hizmet vermiş, ülkesi için istihdam alanları açmak ve Milli Ekonomiye katma değer sağlamayı kendine bir görev edinmiştir. Çözüm ortağı olduğu müşterilerine verimlilik ve karlılık sağlayarak sinerji oluşturmaktadır.
Hacıalioğlu Grup’un misyonu; ilkeli ve dürüst ticaret ile başarıyı yakalamak, daha çok kişiye kaliteli iş imkanı sağlarken, hizmet verdiği sektörün en iyisi olmaya çalışmaktır.
Hacialioğlu Grup’un en büyük hedefi ise; ülkemizi dünya pazarında en iyi şekilde temsil etmektir.
Hedeflerimizi gören ve değerlerimizi iyi anlayan kurumsal müşterilerimiz sayesinde sadece gıda sektöründe Hacıalioğlu Çiğ Köfte bünyesinde 250’yi aşkın Franchise bayimiz bulunmakta ve her geçen gün artmaktadır.

ayilik / Franchise Şartları: Bünyemize kattığımız 250. şubeye özel kısa süre için oluşturduğumuz teşvik paketinden yararlabilirsiniz. Teşvik paketimiz sayesinde sadece 4.990 TL karşılığında kendi işinizin sahibi olabilir ve ticarete başlayabilirsiniz.

Bayimiz olmak içince öncelikle; araç ve yaya trafiğine yakın, çok yakınında çiğ köfteci bulunmayan ve minimum 15 metrekare olan, aylık kirası 2000 TL’yi geçmeyen bir dükkan yeterlidir. Ayrıca çevresinde; cafe, internet cafe, kıraathane, fırın, berber, hastane, askeriye, üniversite gibi kurumlardan en az birkaç tanesinin bulunması işinizi son derece kolaylaştıracaktır.

Bu şartlar, bizim uzun yılların verdiği tercübe sayesinde ortaya çıkan ve sizin hedeflerinize ulaşmanızı garanti altına alan deneyimlerden oluşmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz şartlara uygun bir işyeri bulduysanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Ardından firmamız sırasıyla;

1- Firmamız personeli verdiğiniz adrese gelerek, iş yerinizi ve çevresini inceleyerek rapor çıkaracak.

2- Gelen rapora göre satış uzmanı personelimiz size en uygun satış stratejisini belirleyecek.

3- Sözleşmeler yapılıp, ödeme teslim alındıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde ürünleriniz teslim edilecek.

4- Kurulumlar tamamlandıktan sonra profesyonellerimiz size iş eğitimi verecek.

5- Son dokonuşlar yapıldıktan sonra açılışınıza ilgili personel gönderilerek yardım edilecek.

6- Ardından çağrı merkezimiz tarafından düzenli olarak aranacak ve eksiklerinizin giderilmesi sağlanacak.

7- İş akışınız rahatlatılıp, düzene koyulduktan sonra günlük siparişleriniz alınacak.

8- Satış rakamlarınıza ve çalışma şeklinize göre uygun görüldüğü taktirde alt bayiler oluşturmanıza ve çevrenizdeki işyerlerine ürün tedarik ağı oluşturarak ek gelir sağlamanıza yardım edilecek.

Bayi Site: www.hacialioglucigkofte.com

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla