Naturel Çiğköfte Bakırköy

Ekleyen: cigkofte

0 oy

İstanbul Çiğ Köfte Firmaları

Ürünler: Çiğ Köfte, Çiğ Köfte Dürüm
Paket Servis Hizmeti: Var
Firma İletişim

Firma İletişim

İlgili firmaya ulaşmak için lütfen aşağıda bulunan iletişim formunu doldurun.


1988 senesinde Bakırköy, Şirinevler,Güngören ve Zeytinburnunda fastfood şubelerimizi açarak sayın İstanbul halkının damak zevkine hizmet etmeye başladık.

Daha sonrasında 2000-2003 senelerinde piyasadaki arz ve talebi görerek bu şubelerimizde çiğköfte satışına başladık.2007 senesinde imalata başlayıp tamamen çiğköfte üretimine geçip Bakırköy İncirlide ilk çiğköfte şubemizi açtık.

Lezzet ve kalitemizi Bakırköy gibi elit bir semtte tanıtarak gelen talepler neticesinde Bakırköy İstanbul caddesinde ikinci şubemizi 2009 yılında faliyete geçirdik ve tüm Bakırköy halkının damak zevkine uygum sağlayarak franchise(bayilik) vermeden bu lezzeti sunmaya devam ettik.

Gelen arzu ve talepler üzerine bayilik vermeye 2011 Ağustos ayında başladık.

İsmimizin neden ASNATUREL olduğu devamlı sorulmaktadır.İsmimiz ASNATUREL çünkü;yapmış olduğumuz çiğköfte tamamen el değmeden hayvansal gıda maddesi katılmadan doğa ve insan dostu bitki ve tahıl olmak üzere 14 çeşit karışımdan üretilmektedir ve ismimiz gibi natureldir.

Vizyonumuz

Naturel çiğköfte denildiğinde sloganımızda da belirttiğimiz gibi en sağlıklı fast food’dur.Sunduğumuz çiğköfte ve diğer yan mamullerimiz adımız gibi natureldir.Hedefimiz bu tadı ve ismi tüm Türkiye’ye tanıtmaktır.Tadımız ve hijyenimiz markamızın garantisidir.

Misyonumuz

Naturel çiğköfte olarak sunduğumuz bu lezzetli ve kaliteli ürünümüzü tüm Türkiye genelindeki elit ve damak zevki yüksek halkımıza ulaştırmayı üstün kaliteli lezzetli gıdalar sunmayı diğer rakiplerle aramızdaki lezzet ve hijyen farkını fark etmenizi sağlamayı amaçlamaktayız.

Ürünlerimizi tadan rakiplerimizde aramızdaki farkı ve lezzetimizi anlayacaklardır.

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla