Çiğköfte’nin Yeni Adresi Lagash Çiğköfte

0

Etsiz çiğköftenin mucidi Lagash, Ovacık Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde hizmete açıldı. Görkemli bir açılışla hizmete başlayan ve etsiz çiğ köfte sektörüne iddialı giren Lagash, Kırıkkalelilerin yedi damak tadı olacak.

EVLERE PAKET ÇİĞ KÖFTE SERVİSİ

Türkiye genelinde çeşitli şubeleri bulunan Lagash, Kırıkkale’ye ilk şubesinin açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi. Sektöre iddialı bir giriş yapan Lagash etsiz çiğ köfte, Ovacık Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde iki katlı salonu ve güler yüzlü personeli ile en iyi hizmeti siz değerli müşterilerine sunuyor. Kilo hesabı çiğ köfteyi uygun fiyata müşterileri ile buluşturan Lagash, evlere paket servisi ile Kırıkkale’de ilk olma özelliği taşıyor.

PALYAÇOLAR AÇILIŞA RENK KATTI

Çeşitli radyo kanalları üzerinden canlı yayınla yapılan açılışta bulunan palyaçolar, açılışa gelen çocukları gönüllerince eğlendirdi. Açılış sonrası müşterilere ücretsiz olarak limonata ve çiğ köfte ikramı yapıldı.

HİJYENE BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

Açılışta konuşma yapan Lagash etsiz çiğ köfte işletme sahibi Hüseyin Çiçek, Kırıkkale halkını lezzetli ve kaliteli etsiz çiğ köfte ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Her şeyden önce hijyene büyük önem verdikleri sözlerinin altını çizen Çiçek, “Tüm Kırıkkaleli vatandaşlarımızı çiğ köfte yemeye bekliyoruz. Hijyenli bir ortamda hazırlanan çiğ köftemizi gönül rahatlığı ile Kırıkkale halkına sunuyoruz” dedi.

AÇILIŞA ÖZEL FİYATLAR

Açılış münasebetiyle çiğ köfte’de kampanya yapıldığını belirten Çiçek açılış münasebetiyle kilogramı 25 TL olan Çiğ köfte’yi 20 TL’den ve dürümü ise sadece 2 TL’den Kırıkkale halkıyla buluşturduklarını dile getirdi. Çiçek konuşmasında; “Biz vatandaşlarımıza Çiğ köfte’yi Lagash’ta denemelerini bizden ve kalitemizden memnun kalacaklarını düşünüyoruz.

Açılışımızda bizleri yalnız bırakmayan bütün Kırıkkale halkına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla