Çiğköftemiss Bayilik

0

Çiğköftemiss markamız ile, unutulmaya yüz tutmuş, sadece yöresel olarak hafızalarda yer edinmiş olan bu vazgeçilmez lezzetimizi zirveye taşımak önceliklerimiz arasında daima ilk sırada. çiğköftemiss yenilikçi ve kurumsal bir yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşma azmiyle yoluna devam etmekte.

Kalite anlayışımız, tam hijyenik üretim ve satış ortamları, güleryüzlü servis , nezih şubeler ve hepsinin sonucu olarak memnun ayrılan misafirlerimiz. Kaliteye özlem duyan herkese ulaşabilmek için günden güne büyüyoruz.

Aylık / Franchise Şartları: çiğköftemiss, şube için gerekli olan çiğ köfte tezgahı, dolap, masa, sandalye, tabela ve görseli anahtar teslim kuruyor. Ayrıca 200 KG ÇİĞ KÖFTE DE HEDİYE! Üstelik 4990 TL+KDV ve 12 taksit imkanıyla… Ürünler kapınıza kadar gelsin, kurulsun, siz hemen satışa başlayın. Kendi işinizin sahibi olun.
Tüm Türkiye ye bayilik imkanı çiğköftemiss te!

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim Desteği , Pazarlama Desteği, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Kurulum maliyetinin düşük olması, yatırım geri dönüş süresinin kısa olması.
Şube için gerekli olan tüm baskılı ürün, ambalaj malzemelerinin tedariğinin yapılabilmesi ve kapıya teslim sevkiyat.

Bayi Site: www.cigkoftemiss.com

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla