Çiğköftem’in 191. Şubesi Batmanda Açıldı

0

Batman Park AVM’de açılan ve merkezi İstanbul-Beylükdüzü’ndeki ‘Çiğköftem’in 191. Şubesi Batmanlıların akınına uğruyor. İlk günde 160 kilo çiğköfte üreten Çiğköftem’ın sloganı En tatlı acı
ÇİĞKÖFTEM’E HÜCUM
Acı seven Batmanlılar, Batman Park alış-veriş merkezinde açılan ‘Çiğköftem’e ilgi gösterdi. Açılışında ilk gün 160, ikinci gün de 130 kilo çiğköftenin üretildiği ‘Çiğköftem’ şubesinde Batmanlılara daha iyi hizmet verebilmek için kolları sıvadıklarını söyleyen Çiğköftem firmanın denetmeni Ertan Hergün; “Batman’da 191. Şubemizi açmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu hafta sonu da Almanya-Berlin’de 192. Şubemizi açacağız. Batmanlıların çiğköfteye ilgi gösterdiğinin farkındayız. Günlük üretimimiz 60-70 kilo. Fakat ilk günlerde 160 kiloya varan çiğköfte üretimimiz oldu” dedi.
“EN TATLI ACI”
Batman AVM girişindeki Çiğköftem büfesi ziyaretçilerin akınına uğruyor. Hijyenik koşullarda hazırladıkları çiğköftenin tüm malzemelerinin İstanbul’dan geldiğini anımsatan Hergün, sözlerini şöyle sürdürdü; “İçinde sadece ceviz olan ve en güzel baharat çeşitlerinin bulunduğu çiğköftemiz tamamen hijyenik koşullarda hazırlanıyor. Et’in içinde olmadığı çiğköftemizi 1 kilo civarında yiyenler bile rahatsız olmaz. 1993’ten beri bir çok yerleşim biriminde kurduğumuz Çiğköftem Güneydoğu’da ilk mekanını Batman’da açtı. Yakın bir sürede içli köfte çeşitlerimizle de Batmanlılara hizmet vereceğiz.”
GÜNLÜK ÜRETİM…
1993 yılında kurulan Çiğköftem’in Türkiye’nin en büyük kurumsal fast food zincirlerinden birinin olduğunu belirten temsilci Ertal Hergün, sözlerini şöyle sürdürdü; “Çiğköftem dünyanın her yerinde parolasıyla yola çıktı. Çiğköftem 19 yıllık tecrübesiyle dünya sağlık örgütü standartlarına uygun, hijyenik ve kaliteli üretim araçlarıyla ürünlerini günlük olarak üretip satışa sunuyor. Çiğköftem de temizlik, restarauntların tüm birimlerini ve personellerini kapsayan bir anlayışla ele alınır ve gerçekleştirilir. Çiğköftem besin değeri yüksek kalorisi, düşük sağlıklı bir fast food’tur. Çiğköftem ABD pazarına da girerek bir dünya markası olmanın hazzını müşterileriyle paylaşıyor.”

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla