Çiğköftem Artık Frankfurt’ta

0

1993 yılında kurulup sektörün lider kuruluşu haline gelen Çiğköftem, Almanya`da onuncu şubesini Frankfurt`ta hizmete soktu. İki genç girişimcinin kurduğu mekanın açılış töreni oldukça renkliydi
EM Grubu`nun bir üyesi olan ve Türkiye`nin en büyük fasfood zincirleri arasına girmeyi başaran Çiğköftem, Avrupa`da şubeleşme çalışmalarını hızlandırdı. Almanya`da onuncu şubesini Frankfurt`ta açan Ali Ülger ve Burç Ak adlı genç girişimciler, binlerce yıllık vazgeçilmez geleneksel lezzeti Frankfurt Münchenerstr. 20 adresine getirdi. Açılış sırasında kırmızı kurdeleyi kesen sağlıklı, vejetaryen doğal bir alternatif olan çiğköftenin Frankfurt`ta bir eksik olduğunu dile getiren üniversite öğrencisi genç girişimci Burç Ak, Çiğköftem,Türkiye ve yurtdışında çok sayıdaki satış noktası ile kaliteli hizmetini dünyanın her noktasına ulaştırmaya devam etmekte. `En Tatlı Acı` sloganı ile geleneksel Türk mutfağında damakların vazgeçilmez tatlarından bir olan çiğköfteyi Çiğköftem adlı en büyük fasfood zinciri ile Frankfurt`ta yaşayanlar ile buluşturmanın sevincini yaşıyoruz. Ben gibi üniversite öğrencisi olan arkadaşım Ali Ülger ile Frankfurt`taki bu eksikliği görerek hemen çalışmalarımızı hızlandırdık ve Çiğköftem`i sevenleri ile buluşturduk. Açılış günümüzde bizleri yalnız bırakmayan aile bireylerimiz, sevenlerimizi ve tanıdıklarımız ve işadamlarımıza yürekten teşekkür ederim dedi. Acılı ve acısız çiğköftenin yanı sıra içli köfte ile de vatandaşlardan tam not aldıklarını ifade eden Ak, Ürünlerimiz uygun şartlarda modern üretim araçlarıyla ISO ve HACCP denetiminde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı`nın TR-34-K-000105 numaralı izniyle, belirlenen standartlarda, en iyi malzemeler kullanılarak hazırlanır ve gıda güvenliğini temel alan prosedürlerle müşterilerimize en uygun şartlarda sunulur. Çiğköftem`de servis, hızlı, samimi ve naziktir. Çiğköftem`de temizlik, restoranların tüm birimlerini ve personeli kapsayan bir anlayışla ele alınır ve gerçekleştirilir“ şeklinde konuştu.
Vatandaşların özledikleri çiğköfte tadını aratmadıklarını kaydeden ve en iyi bir vatandaşlara şekilde hizmetlerini devam ettireceklerini kaydeden Ali Ülger de, Herkesi Çiğköftem Frankfurt şubesine bekliyoruz. En tatlı acıyı bizimle tadacaklarına eminim. Bütün ürünleri kendi ellerimizle üretiyoruz. Çiğköftem fasfood zincirinin dünyadaki bir halkası olmaktan büyük mutluluk duyuyorum diye konuştu.

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla