Çiğköfte Diyeti Yap Zayıfla

0

Tokluk hissi veren çiğ köfte, diyet listesine girdi. Günde 3 adet çiğ köfte yemek, hem metabolizmayı hızlandırıyor hem de kan şekerini düzenliyor.
Yaz aylarında çeşit çeşit denenen diyetlere bir yenisi daha eklendi. Etsiz yapılan ve içinde kullanılan baharatlar nedeniyle çiğ köftenin, zayıflamak için iyi bir tercih olduğunu söyleyen Uzman Diyetisyen Ali Dereli; çiğ köftenin hem tok tuttuğunu hem de zayıflamaya destek olduğunu söyledi.
3-4 TANE YETER
Dereli, çiğ köftenin 3-4 adet tüketildiğinde çok iyi bir ara öğün alternatifi olabileceğine dikkat çekerek, şunları kaydetti: “Esmer bulgurun kan şekerinize, cevizin kolesterolünüze, limon, acı ve baharatların metabolizma hızınıza olumlu etkilerini düşünecek olursak eğer, çiğ köftenin iyi bir tercih olduğu kanaatine varabiliriz. İyi kalite belgelerine sahip, sağlıklı olarak hazırlanmış, paketlenmiş ve saklama koşullarına dikkat edilmiş çiğ köfteye diyetinizde rahatlıkla yer verebilirsiniz. Dereli, çiğ köftenin bir öğün değil ara öğün olduğunun da altını çizdi.

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla