Çiğ Köfte İşi Ne Kadar Kazandırır?

0

Daha az sermayeyle kârlı çiğ köfte işi yapılabilir mi? Köfte restoranını açmayı planlayan herkes, ne kadar kazanacağını bilmek istiyor. Bu soru internette birçok kaynakta cevaplanırken, mevcut ve asılsız ortalamalar arasındaki çelişki, yatırımcıları yanıltabilir. Ev hesabı piyasaya uymuyorsa, planlanan girişim hayal kırıklığı haline gelebilir, maalesef büyük bir rüya.

İşletmenize belirli stratejiler uygulanıyorsa, bütçeniz, bölgesel kriterleriniz ve diğer özel tercihleriniz için en uygun markayı seçtikten sonra iyi bir rakam çiğ köfte olarak kazanabilirsiniz. Yıllarca küçük dükkanlarda ya da her yıl yeni şubeler açan mutlu köfteler gördünüz. Topluluk olarak çiğ köfte, üzüntü, sashimi severiz.

Bunu bir kazanan haline dönüştürmek mucizevi olmazdı. Odaklanmamız gereken asıl soru, “Bunu yapabilir miyim?” Mevcut pazarlama araçlarınız (internet, mobil cihazlar vb.) Düzgün bir şekilde kullanılıyorsa ve kapınızın müşterisinden memnunsanız, her gün en az 1 yeni müşteri kazanırsanız, “Bu işi nasıl büyütebilirim?” Diyebilirsiniz. Bu sizi daha motive edecektir.

Yukarıdaki koşullarda başarılı ve istikrarlı olan standart bir çiğ köfte üreticisinin asgari kâr oranı, kendimizi yalnız bırakıp, güncel ve gerçekçi konuşursak yaklaşık% 130’dur. Bu durumda, çiğ çiğ köfte olmasına rağmen bayilik yatırımınızı 2 ayda amorti etmek mümkündür.Çiğ Köfte

Ayda Ne Kadar Kazandırır?

Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve kendisine iyi bilinen pazarlama stratejileri çiğ köfte prensibi kabul eden aylık 5 ila 10.000 TL. Net kazançlar. Bu veriler piyasadaki kupon bölgelerindeki ortalama işletme verilerini alarak tespit edilmiştir. Her kuruluşun kazançlarının değişeceğini ve net gelirin çoğunun sabit kalmayacağını bilmelisin.

Çiğ Köfte’den Para Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

İlk hedefiniz işinizi çevirmektir. Hemen büyümek için acele etmeyin, ancak satış ve pazarlama kanallarınıza konsantre olun. Köfteleri zaten seven bu topluluğa kendi dükkanınızı çekmeye çalışın ve bir kere ilk hedefinize ulaştığınızda, kollarınızı yeni hedefleriniz için eğin.

Unutmayınız ki; Çiğ köfte satın alma, son yıllarda açıkça en karlı bayilik gayretidir. Franchise operatörleri kendi verilerini bizimle paylaşabilir ve bu sektöre yatırım yapmak isteyen yeni girişimcilere daha bilgilendirici bilgiler sunabilirler. Umarız okuyucularımız başarılı olacaktır.

|

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla