Çiğ Köfte Bayilik Fiyatları

0

cigkofte bayilik fiyatarıÇiğ köfte ülkemizin en geleneksel yemekleri arasındadır. Özellikle Güney Doğu Anadolu bölgemizde bir hayli güzel yapılan çiğ köfte en sevdiğimiz damak lezzetleri arasındadır. Severek ve beğenerek yediğimiz bu çiğ köfte etli ve etsiz olarak farklı şekillerde yapılmaktadır. Bölgeden bölgeye veya şehirden şehre değişerek birçok farklı lezzetlerde karşımıza çıkan çiğ köfte bir süredir piyasada restoranlarda veya evlere servis şeklinde de yapılmaktadır. Bilhassa gece vakitlerinde oldukça fazla sipariş edilen çiğ köfte yeni nesil gençler tarafından oldukça sevilmektedir.  Bu kadar geleneksel ve farklı bir lezzete sahip olan bu yiyeceğimiz sadece Güney Doğu Anadolu’da değil bütün ülkemiz tarafından birçok yerde yapılmakta ve yenilmektedir.

Çiğ köfte piyasası

Çiğ köftenin ana malzemesi ince bulgurdur ve birçok baharat ile çeşitlendirilir ve lezzet katılır. Çiğ köfte etli ve etsiz olarak ayrılmaktadır. Ancak piyasada restoranlarda veya evlere servis şeklinde çalışan bayilerde çoğunlukla etsiz çiğ köfte yapılmaktadır. Günümüzde en popüler ve kolay iş kurma yollarından biri de hiç şüphesiz ki çiğ köfte bayiliği açmaktır. Özellikle şehrin işlek caddelerinde veya öğrenci kesimlerinin olduğu bölgelerde oldukça fazla iş yapan çiğ köfte bayilikleri birçok kişi için avantaj halindedir. Türk halkının damak tadına oldukça uygun olan etsiz çiğ köfte tüketici tarafından günün her vaktinde tüketilmeye değer görülmektedir. Bununla beraber uygun fiyatlı bir yiyecek olması da yine sıkça tüketilme sebeplerindendir.

Bayilik kurmanın avantajları ve fiyatları

Çiğ köfte ülkemizde hem bayiliklerinde hem de evlere servis mantığında oldukça sık tüketilmektedir. Özellikle üniversite öğrencilerinin oturduğu veya okullarının olduğu bölgelerde sıklıkla tüketilen başlıca yiyeceklerden biri olmuştur. Bu nedenle çiğ köfte bayilikleri açmak günümüzde oldukça karlı ve kolay bir iş olarak görülmektedir. Birçok çiğ köfte firması tüketici tarafından beğenilmekte ve sevilmektedir. Çiğ köfte bayiliği açılmak istendiğinde ise açacağınız semtte iyi bir araştırma yaparak sevilen çiğ köfte firmasının bayiliğini açmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Çiğ köfte sektöründe olan birçok firma bayiliklerin isim hakkı bedeli olmadan ücretsiz bir şekilde çalıştırılmasına izin vermektedir. Bir çiğ köfte bayiliğini açmak ise sizlere yaklaşık 5000 ile 15000 arasında mal olacaktır.

Ülkemizdeki büyük çiğ köfte bayilikleri nelerdir?

Ülkemizde çiğ köfte halkımızın sevdiği bir lezzet olduğu için birçok çiğ köfte firması yer almaktadır. Bu çiğ köfte firmaları arasından ise neredeyse bütün şehirlerimizde bayiliği olan ve oldukça tanınan Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak ve Tarihi Osmanlı Çiğ Köfte sevilen ve sıkça tüketilen çiğ köfte firmalarındandır.

Meşhur Adıyamam Çiğköftecisi Ömer Aybak

İlk üretim merkezini 2005 yılında Mecidiyeköy’de açmış olan Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi kurulduğu günden günümüze kadar hızla büyümüş ve kendini geliştirmiştir. Girişimcilerin de önünü açan ve kendi işinin patronu olma fırsatı veren bu firma bayilik çalışmalarına da hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bu firma bayilik açacak olan kişilerden sadece diğer bayilikler ile aynı döşeme olmasını ve personellerine eğitim verilmesini talep etmektedir. Bunun dışında herhangi bir reklam veya isim bedeli istemeksizin, cironuzdan da pay istememektedir.

Tarihi Osmanlı Çiğköfte

Yöresel lezzetlerimizden olan çiğ köftenin gerek tadıyla gerekse de sunumuyla farkını her zaman ortaya koyan Tarihi Osmanlı Çiğköfte de bayilik çalışmalarına devam etmektedir. Bu firmanın bayilik için şartları ise isim hakkı olarak 1000 lira talep ederken, reklamdan ve cirodan herhangi bir pay beklememektedir. Bununla beraber bayiliğin minimum açılış maliyeti de sizler için 5000 lira kadar olacaktır. Nakit ihtiyacınız olarak da yine minimum 5000 lira gösterilmektedir.

 

|

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla