Çiğ Köfte Bayiliği İçin Geç Kalmayın!

0

Bilinen en eski en kutsal yiyecek: Çiğ Köfte!

Çiğ Köfte biyilikHıdırellez ve ramazan sofralarınızda hiç eksik etmemeniz gereken yiyeceklerin başında çiğ köfte geliyor. Çiğ köfte’nin geçmişi tarihi HZ. İBRAHİM’ kadar uzanmaktadır. Bir Rivayete göre Nemrut, Hz İbrahim’i yakmak için çok büyük  ateş yaktırır. Bu ateş o kadar büyüktür ki; Hz. İbrahim ateşten kurtulsa da, bu ateşin nerdeyse büyüklüğü ve dehşeti yöre halkını çok derinden etkiler ve o günden sonra hiç bir kimse ateş bile yakmaya cesaret edemez. İşte herkesin ateş yakmaktan çekindiği bu dönemde, oradaki insanlar her şeyi çiğ yer. Velakin eti çiğ yemek mümkün değildir, ve bunun üzerine oradaki insanlar eti biber gibi acılı baharatlarla yoğurmaya başlarlar ve etin baharatlarla yoğurulması ile onun ağırlığını alıp eti hem lezzetlendirip hem yumuşatmaktadır. İlk başlarda sadece et ve biber baharatları karışımı ile olan bu yiyeceğe zamanla bulgur, yeşillikler ve diğer çeşitli baharatlar eklenir ve Lezzetli Çiğ köfte meydana gelmiş olur.

Adıyamanlı Çiğköfteci Yönetim Kurulu Başkanı ve Çiğ Köfte Ustası Ömer Usta, “Çiğ köfte, biz Türkler için tamamen geleneksel bir lezzettir. Acı severler için harika bir lezzettir. Kullanılan malzemeler itibari ile alçak gönüllü bir aperatif hem de çok faydalı bir yiyecektir. Özellikle Hıdırellez günü değil bahar, yaz ve kış ayları boyunca bu nefis yiyeceği sofralarımızdan eksik etmemeliyiz..

Adıyaman Çiğ Köftecisi günde 2.6 ton çiğ köfte üretimi yapıyor!

Günlük 2.6 ton çiğköfte üretilen Adıyamanlı Tesislerinde, çiğköfte, vakumlu ve temiz poşetlerde paketlenerek menünün içerisindeki diğer malzemeler; içecek,yeşillik, içli köfte, baharatlar ve tatlı ile günlük olarak şubelere dağıtımı yapılıyor.

 Çiğ Köfte Bayiliği için geç kalmayın!

Adıyamanlı Çiğköfteci Türkiye’nin ilk yaygın Çiğ köfte markası olduğunu belirten Serkan Topaloğlu “bizim çiğköftemiz cok özeldir. Hala da 20 yıldır tüm üretim Serkan topaloğlu tarafından yapılmaktadır. Buda sistematik bir kaliteyi ve ürün sürekliliğini beraberinde getirmektedir.

Biz şimdiye kadar bayilik veriyorduk. Fakat  bizim 20. yılımız, gerek pazarın büyüklüğü ve büyük müşteri potansiyeli, gerek kaliteli ve gerçek bir  çiğ köfte lezzetini yemeyi herkesin hakettiğini düşündüğümüzden  dolayı bu yıl içinde çok özel seçeneklerle ve ücretsiz bayilikler vereceğiz. 20. Yılımıza özel herhangi bir bayilik bedeli olmadan ve Bayilerimize açılışta vereceğimiz ücretsiz promasyon ürün destekleriyle Yaklaşık 2 ay gibi bir zaman diliminde yatırım maliyetini amorti etmelerini amaçlıyoruz. Bayilik konseptlerimiz çok çeşitlidir.  Avm  konsepti, corner şube ve dev konsept şubeler.  Bunu değerli yatırımcımızla birlikte dükkan yerine ve mevkisine göre karar veriyoruz. Personel eğitimi, proje desteği, ortak reklam v.b konularda bayilerimize her zaman fazlasıyala destek veriyoruz. Bayilerimiz hiç bi şekilde ürün temini gibi problemlerle karşılaşmamaktadır.

Bayilerimiz sadece “Çiğ köfteci “ değil güvenilir ve prestijli bir marka ile katma değerini yanlarına alarak ticaret hayatlarına hayırlısıyla başlayacaklardır. Bu da ticaret hayatlarında başarıyı getirecektir. Adıyamanlı Çiğ köfteci Ömer Usta  bugün 25. şubesinde hizmet vermektedir.”

|

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla