Başkan Albayrak Çiğ Köfte Salonunu Açtı

0

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, Çınar Caddesi üzerinde 2 yıldır kapalı olan ancak bir müteşebbis tarafından yapılan çiğ köfte salonunu törenle hizmete açtı.

Akçakoca’nın Çınar Caddesi üzerinde 2 yıldır kapalı olan bir ticarethaneyi kiralayan genç bir müteşebbis olan Gökhan Tetik, tarafından çiğ köfte salonunu törenle açıldı.

Törene Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Ekici ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Albayrak, modern bir turizm ilçesi oluşturmaya çalıştıklarını bu anlamda özellikle Çınar Caddesi üzerinde açılan çiğ köfte salonunun sevindirici olduğunu belirtti.

Albayrak “Amacımız modern ve turizm ilçesi olmamız çınar caddesi üzerinde 2 yıldır kapalı bulunan ve eskiden cafe olarak kullanılan salon kapalıydı. Girişimci bir arkadaşımız gelerek bu salonu açtı. Bizlerde her türlü desteği vereceğiz. Açılan salon çok güzel ve modern bir şekilde dizayn edilmiş. Artık Esnaflarımız kendilerini yenileyerek modern bir turizm ilçesi anlayışı üzerinden hareket etmelidirler. Esnaflarımız kendilerini yeniledikçe kazançları artacaktır” dedi. Konuşmaların ardından çiğ köfte salonu dualarla açıldı.

Kaynak: Haber3

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla