Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Usta Bayilik

0

Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan usta’ yı bayilik sistemimiz ve şubelerimiz vasıtasıyla tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve bu vazgeçilmez lezzet sayesinde iş istihdamını arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile kocaman bir aile olmayı başarmış bulunuyor ve bu yolda emin adımlarla yürüyoruz.

Anadolu mutfağının bu güzide lezzetini, uluslararası standartlara uygun olarak üreten Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan usta üretim ve hizmet alanında gerekli tüm hijyen kurallarına uymaktadır.

Çiğ köftenin gerçek lezzetini tattırma hedefinde olan Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan usta müşterilerimizin istek ve damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanmaktadır.

Bayilik / Franchise Şartları: HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP ETMİYORUZ BAYİİMİZ OLMANIZ İÇİN YERİNİZİ BELİRLEYİP BİZİ ARAMANIZ YETERLİ, ARAMANIZDAN SONRA GELİP BERABER YERİNİZİ KEŞİF EDİYORUZ.
KONSEPTİ KONSEPT BÜTÜN ŞUBELERİMİZDE STANDART OLUP AYNI ŞARTLAR ALTINDA HERYERDE HİZMET AYNI OLACAK ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTAYIZ…

Bayi Site: www.cigkoftecihasanusta.com

|

Yoruma kapalı.

cigkofte24.com - bir, Kobi Vadisi projesidir.
Araç çubuğuna atla