Çiğ Köfteciler Rehberi
Reklam

Bayilik Bedeli ve İsim Hakkı

23 Ocak 2012

 

Bu kadar çok çiğköftecinin olduğu bir ortamda ortalıkta hava parası mahiyetinde İsim Hakkı, Franchising Bedeli, Giriş Bedeli gibi kavramlarda dolaşması normal karşılanmalıdır. Çoğu çiğ köfte firması ürünlerini satabilmeniz, markalarını kullanabilmeniz için Bayilik Bedeli adı altında ücret talep etmektedir.

 

Internetten kısa bir araştırma sonucu ulaşabileceğiniz bayilik fiyatlarını kısaca vermek gerekirse;  Komagene:35.000 TL,  Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta: 30.000 TL,  Çiğköftem:30.000 TL,  Meşhur Adıyamanlı Çiğköfteci Ömer Usta:10.000 TL, Cesa:10.000 vs, Tatlıses Çiğköfte: 8.000 TL şeklindedir. Verilen rakamların içeriğinde tabela, görsel, dolap ve benzeri ürün grupları yer alabilmektedir. Bunun dışında bayilik bedeli talep etmeyen firmalar da bulunmaktadır.

 

Çiğköfteci Sait, Battalbey ve çiğköftemiss bunlara örnek gösterilebilir. Bayilik parası almayan firmalarda dükkanınızın dekorunu genel merkezin bildirdiği şekilde yapıyor, verilen gerekli malzemeler listesini tamamlıyor ve satışa başlıyorsunuz.

Etiketler: , , ,

Çiğköfteci Açma
Çiğköfte Tarifleri
Çiğköfte24 Bannerını Sitenize Ekleyin!
Çiğ köfte Rehberi - Çiğköfte24
Yukarıdaki kod ile banneri sitenize ekleyin, firmanız Çiğköfte24.com sayfalarında üst sıralarda gösterilsin. Banneri ekleyince bize bildirin.
+ Çiğköfte24 Bannerını Sitesine Ekleyen Firmalar
 Copyright © 2012 Cigkofte24.com
Türkiye Çiğköfte Firma Rehberi
Her Hakkı Saklıdır